Ako to funguje?

Ako funguje internetový portál Zlavohit.sk?

Zlavohit.sk je internetový zľavový portál,kde si denne môžte vybrať zo zaujímavých ponúk,ktoré sme pre Vás pripravili so zľavami od 50% - 90%!Náš tým pre Vás každý deň hľadá tie najväčšie a najlepšie zľavy!Nakupujte snami a šetrite si čas aj peniaze.

Ako nakupovať?

1. Vyberte si ponuku,ktorá Vás zaujala,kliknete na tlačítko KÚPIŤ.
2. Vyplňte počet kupónov,ktoré chcete kúpiť ( prednastavený počet je 1ks ).
3.Po stlačení tlačítka ZAPLATIŤ,sa budete musieť prihlásiť ak ste sa už medzitým neprihlásili.
4.Pri registrácií si skontrolujte vyplnené údaje,prečítajte si naše Obchodné podmienky a vyberte si z ponúkaných spôsobov platby,kliknutím na príslušné tlačítko.Pred tým je dôležité označiť políčko "Súhlasím s obchodnými podmienkami".

Registrácia

Pred prvým nákupom je potrebné sa z bezpečnostných dôvodov zaregistrovať.
Kliknite vpravo hore na tlačítko Prihlásenie a v prihlasovacom okne kliknite na linku Registrácia.Po vyplnení údajov kliknite na tlačítko Registrovať.Prihlasovať sa je možné zadaním prihlasovacieho mena alebo E - mailovej stránky a Vášho hesla.

Platobné podmienky

Vyberte si spôsob platby prostredníctvom:
1. Online patba cez internet banking ePlatby VUB ( pre klientov VUB banky )
2.Platba formou platobnej karty
3.Platba bankovým prevodom

Zákazník pri objednaní tovaru alebo služby a pri spôsobe platby prostredníctvom bankového prevodu zabezpečí aby bola platba poukázaná do 5 dní na účet zriaďovateľa portála.V opačnom prípade Vám po 5 dni od objednania tovaru alebo služby objednávku automaticky zrušíme!

Pre doručenie kupónu je Zákazník povinný riadne dokončiť objednávku úhradou na stránkach banky až po návrat na stránku www.zlavohit.sk (viď VOP)

Kupón Vám odošleme,aj sprístupníme na stránke "Moje kupóny" po pripísaní peňažných prostriedkov na účet.
S kupónom sa preukážete u obchodníka pre uplatnenie zľavy.Pozornosť venujte údajom o platnosti kupónu ako aj o podmienkach pre využitie zľavy.

Vaše údaje neposkytujeme tretím osobám.

Aktivujte si zasielanie ponúk e-mailom a neunikne Vám žiadna zľava.