Partnerský program

Zarábajte s nami! Zapojte sa do nášho affiliate programu!


Na svojej stránke umiestnite niektorý z bannerov, textových liniek nebo xml feedov zľavového portála www.zlavohit.sk, ktoré si vygenerujete po prihlásení v affiliate sieti CJ.com, ktorú operuje firma VIVNETworks, sro. Následne Vám potom zaplatíme províziu za nákup každého zákazníka, ktorý príjde z vašich stránok , objedná a odoberie si u nás tovar alebo službu.

Chcem se stať partnerom!

Registrácia partnera


Prečo propagovať na svojich stránkach zľavový portál www.zlavohit.sk?
Zaujímavá finančná odmena - 3% z hodnoty objednávky
Platnosť cookies máme 45 dní.

ZľavoHit.sk - je internetový zľavový portál , kde si denne môžte vybrať zo zaujímavých ponúk, ktoré sme pre Vás pripravili so zľavami od 30% - 90%!
Odmeny vám budeme vyplácať pravidelne každý mesiac, minimálna čiastka k výplate je 25 euro, pokiaľ sú splnené podmienky výplaty odmien v sieti CJ.
Banner nebo textový odkaz, ktorý si vyberiete, obsahuje unikátny odkaz, ktorý identifikuje návštěvníka z vašej stránky pomocou technológie CJ. Pokiaľ návštevník tovar zaplatí, nevrátí či nestornuje objednávku v zákonnej lehote Vám v tej chvíli uznáme odmenu.
Aktuálnu výšku vašej odmeny môžete sledovať po prihlásení k svojmu účtu.
Na konci každého následujúceho mesiaca po mesiaci, v ktorom prebehla transakcia Vám vašu odmenu vyplatíme cez partnera CJ.com.


Ako sa stať partnerom?


1. Zaregistrujte sa www.zlavohit.sk
2. CJ.com vám odošle prihlasovacie údaje do systému.
3. Vyberiete si bannery, linky nebo xml.
4. Bannery apod. vložíte na stránky a môžete začať sledovať výšku vašich odmien.