Vianočné trhy v Budapešti a návšteva Tropicaria

Jednodňový zájazd do Budapešti: návšteva vianočných trhov v Budapešti spojená s Tropicariom v obchodnom centre Campona len za 19,90€/osoba!

-44%
Vianočné trhy v Budapešti a návšteva Tropicaria
2dní 
19h 
30m 
25s 
Pôvodne: 35,50€ 19,90 Kúpené: 2x

Podmienky:

 • Termíny zájazdu:
 • 02.12.2017 - VYPREDANÉ
 • 16.12.2017 - NOVÝ TERMÍN
 • Rezerváciu je potrebné poslať do CK na adresu: legiotour@legiotour.sk , kde uvediete Vaše údaje a ako prílohu je potrebné poslať kupón.
 • Kupón zahŕňa:

 • Zájazd na vianočné trhy v Budapešti a návšteva Tropicaria pre 1 osobu
 • V cene je zahrnuté: preprava luxusným vozidlom značky Mercedes, technický sprievodca v autobuse
 • V cene nie je zahrnuté vstupné do Tropicarium Ocenarium: 8 EUR / dospelá osoba, 6 EUR / dieťa 4-18 rokov, dieťa do 4 rokov grátis
 • Možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu).
 • V cene nie je zahrnuté – ale odporúčame: poistenie liečebných nákladov v zahraničí – ponúkame uzatvorenie poistenia u nás prostredníctvom poisťovne Union, príp. zabezpečenie poistenia individuálne.
 • Kontakt


  Legiotour s.r.o.
  Račianska 33
  831 02 Bratislava
  Zobraziť trasu

  Tel.: +421903 452 900

  www.legiotour.sk


  Podrobnosti o zľave

  Pozývame Vás navštíviť Budapešť v adventnom období. Tradičný vianočný a novoročný trh – Christmas Fair je jedným z najnavštevovanejších trhov v Európe. Zaujímavosťou je, že je otvorený aj po vianočných sviatkoch – každoročne až do 31.12. Čakajú Vás tradičné maďarské špeciality: maďarský guláš, pečienka, halázslé, trdelník, pečené gaštany, varené víno, vianočný punč a veľa iných dobrôt. Zároveň môžete obdivovať prácu ľudovoumeleckých predmetov od domácich remeselníkov.
  1
  1
  Tropikárium v Budapešti je to najväčšie morské akvárium v Strednej Európe a jeho hlavnou atrakciou je 1,4 mil. litrové akvárium so slanou vodou s 11 metrov dlhým tunelom.
  1
  V tomto akváriu sa nachádzajú až dvojmetrové žraloky hnedé a tigrované dovezených priamo z Floridy. Tieto žraloky patria medzi najnebezpečnejšie žraloky na svete. Vďaka stenám akvária, ktoré sú zhotovené zo špeciálneho 16 cm hrubého nerozbitného panoramatického skla, môžu návštevníci bez obáv obdivovať týchto predátorov spolu a niekoľkými stovkami rôznych druhov farebných rybiek, ktoré si tu spolunažívajú v pokoji.
  1
  Ďalšou špeciálnou atrakciou je dažďový prales, v ktorom návštevníci zažijú skutočnú tropickú búrku. Každú štvrťhodinu začne padať tropický dážď, blýska sa a hrmí. Nad hlavami lietajú pestrofarebné exotické vtáky, poskakujú tu malé hodvábne opičky a lenivo sa tu plazia zelené, červené či žlté hady.
  2
  V Tropikáriu uvidíte aj ďalšie tropické a oceánske živočíchy, chameleóny, obrovské korytnačky, pavúky a škorpióny.
  1
  Budapešť patrí medzi najkrajšie mestá v Európe. Bohatá história mesta ponúka množstvo krásnych kultúrnych a architektonických pamiatok, z toho niektoré sú zapísané aj do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Spoznáte najkrajšiu ulicu Budapešti Andrásiho triedu aj najväčšie námestie Hősok tere (námestie hrdinov). Prejdete aj k Alžbetinmu mostu, pešo sa môžete prejsť po Váci utca k tržnici alebo pešo touto ulicou na opačnej strane prejdete popri krásnych secesných domoch, Vigadó-Redute a vyhliadke na hrad na hlavné vianočné trhy na Námestí Vorosmarty tér, pred slávnou kaviarňou Gerbaud – v predvianočnom období sa jej fasáda zmení na nadrozmerný adventný kalendár a každý deň o 17.00 hod. sa otvorí jedno okno s umeleckým dielom, nájdete tu ponuku umeleckých predmetov i kulinárskych špecialít a niekedy aj vystúpenia folklórnych súborov.
  1
  Program zájazdu:
  - Odchod z Bratislavy cca o 06:30h
  - Príchod do Budapešti návšteva vianočných trhov
  - Presun do obchodného centra Campona – návšteva Tropicaria Ocenaria, osobné voľno v centre
  - Návrat do Bratislavy vo večerných hodinách