Predvianočná Budapešť – návšteva vianočných trhov

Jednodňový zájazd do Budapešti: návšteva vianočných trhov v Budapešti spojená s prehliadkou mesta len za 18,50€/osoba!

-48%
Predvianočná Budapešť – návšteva vianočných trhov
0dní 
14h 
30m 
4s 
Pôvodne: 35,50€ 18,50 Kúpené: 0x

Podmienky:

 • Termín zájazdu:
 • 09.12.2017 (sobota)
 • 16.12.2017 (sobota)
 • Rezerváciu je potrebné poslať do CK na adresu: legiotour@legiotour.sk , kde uvediete Vaše údaje a ako prílohu je potrebné poslať kupón
 • Kupón zahŕňa:

 • Zájazd na vianočné trhy v Budapešti spojená s prehliadkou mesta pre 1 osobu
 • V cene je zahrnuté: preprava luxusným vozidlom značky Mercedes, sprievodca
 • Možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu).
 • V cene nie je zahrnuté – ale odporúčame: poistenie liečebných nákladov v zahraničí – ponúkame uzatvorenie poistenia u nás prostredníctvom poisťovne Union, príp. zabezpečenie poistenia individuálne.
 • Kontakt


  Legiotour s.r.o.
  Račianska 33
  831 02 Bratislava
  Zobraziť trasu

  Tel.: +421903 452 900

  www.legiotour.sk


  Podrobnosti o zľave

  Pozývame Vás navštíviť Budapešť v adventnom období. Tradičný vianočný a novoročný trh – Christmas Fair je jedným z najnavštevovanejších trhov v Európe. Zaujímavosťou je, že je otvorený aj po vianočných sviatkoch – každoročne až do 31.12. Čakajú Vás tradičné maďarské špeciality: maďarský guláš, pečienka, halázslé, trdelník, pečené gaštany, varené víno, vianočný punč a veľa iných dobrôt. Zároveň môžete obdivovať prácu ľudovoumeleckých predmetov od domácich remeselníkov.
  1
  1
  Budapešť patrí medzi najkrajšie mestá v Európe. Bohatá história mesta ponúka množstvo krásnych kultúrnych a architektonických pamiatok, z toho niektoré sú zapísané aj do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Spoznáte najkrajšiu ulicu Budapešti Andrásiho triedu aj najväčšie námestie Hősok tere (námestie hrdinov). Prejdete aj k Alžbetinmu mostu, pešo sa môžete prejsť po Váci utca k tržnici alebo pešo touto ulicou na opačnej strane prejdete popri krásnych secesných domoch, Vigadó-Redute a vyhliadke na hrad na hlavné vianočné trhy na Námestí Vorosmarty tér, pred slávnou kaviarňou Gerbaud – v predvianočnom období sa jej fasáda zmení na nadrozmerný adventný kalendár a každý deň o 17.00 hod. sa otvorí jedno okno s umeleckým dielom, nájdete tu ponuku umeleckých predmetov i kulinárskych špecialít a niekedy aj vystúpenia folklórnych súborov.
  1
  Program zájazdu:
  - Odchod z Bratislavy cca o 06:30h
  - Príchod do Budapešti návšteva vianočných trhov s prehliadkou mesta
  - Návrat do Bratislavy vo večerných hodinách