Pobyt v historickom centre Bardejova v Penzióne Hradby** pre 2 osoby

Doprajte si pohodový pobyt spojený s oddychom a relaxom v bardejovských kúpeľoch a spoznajte historické pamiatky Bardejova zapísané v dedičstve UNESCO.

-40%
Pobyt v historickom centre Bardejova v Penzióne Hradby** pre 2 osoby
2dní 
19h 
14m 
42s 
Pôvodne: 130€ 78 Kúpené: 6x

Podmienky:

 • Platnosť kupónu do 31.12.2017
 • Pred zakúpením kupóna odporúčame overiť si obsadenosť termínov.
 • Rezervácia: po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia vopred na tel. č. +421 918 349 229 , prípadne e-mailom na recepcia@penzion-hradby.sk
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu.
 • Kupón zahŕňa:

 • Pobytový balíček pre 2 osoby zahŕňa:
 • ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci
 • raňajky počas celého pobytu
 • každý deň káva/čaj
 • 1x fľaša vína
 • 1x horúca mliečna čokoláda pre oboch
 • zľavový poukaz do Bardejovských kúpeľov v hodnote 15 €
 • poukaz na hodinu bowlingu
 • Kontakt


  Penzión Hradby**
  Stöcklova 8
  085 01 Bardejov
  Zobraziť trasu

  Tel.: +421 918 349 229

  www.penzion-hradby.sk


  Podrobnosti o zľave

  Penzión Hradby**, má veľmi výhodnú polohu pre turistov, pretože sa nachádzame cca 2 minúty chôdze od historického námestia, vlaková/autobusová stanica cca 10 min chôdze, potraviny max 5 min peši. V blízkosti niekoľkých desiatok metrov sa nachádzajú reštaurácie, pizzerie.
  Priamo za penziónom sa nachádzajú historické hradby, vďaka ktorým je Bardejov zapísaný v UNESCO a niektoré izby majú priamo výhľad na túto pamiatku.
  penzion hradby
  Ponúkame kvalitné ubytovanie s kapacitou 8 izieb s 20 stálymi lôžkami (+ 6x prístelka). Izby majú vlastnú kúpelňu a toaletu.
  Každá izba je vybavená chladničkou a TV. Parkovať je možné priamo pri penzióne. Objekt je monitorovaný kamerovým systémom. Wifi pripojenie zdarma.
  penzion hradby
  penzion hradby
  penzion hradby
  Pre našich hostí ponúkame možnosť využiť:
  - kaviareň s recepciou X-Cafe
  - jedálny lístok z okolitých reštaurácií s možnosťou objednávky a donášky priamo do Penziónu
  - práčovňa (každý pondelok), žehlička, žehliaca doska, ventilátor

  Zákazníci majú priamo v penzióne k dispozícii kaviareň s bohatou ponukou kávy, alka, nealka, na výber majú taktiež 14 druhov horúcej čokolády, pripravujeme miešané drinky a taktiež čapujeme tri druhy piva.
  penzion hradby

  Mesto Bardejov s vyše 760 ročnou bohatou históriou má 33 tisíc obyvateľov. Jeho najcennejšou devízou sú kultúrne pamiatky a výskyt liečivých prameňov v jeho blízkom okolí.
  penzion hradby
  Za starostlivosť o kultúrne dedičstvo a zachovanie historických pamiatok mu bola v roku 1986 udelená Európska cena "Zlatá medaila" a v roku 2000 bolo mesto Bardejov zapísané do Zoznamu svetového dedičstva - UNESCO. Jeho dominantou je historické centrum, Radničné Námestie kde sa okrem iných pamiatok nachádza kostol - Bazilika sv. Egídia a goticko-renesančná radnica. Za zmienku taktiež stojí veľký počet drevených kostolíkov v jeho okolí. Najstarší kostolík na Slovensku (r. 1500) sa nachádza v 7 km vzdialenej obci Hervartov.


  Bardejovské kúpele
  Kúpele sa nachádzajú 5km od historického mesta Bardejov a patria medzi najstaršie a najkrajšie na Slovensku. Nachádzajú sa uprostred prekrásnej prírody horného Šariša, sú preto ideálnym miestom na váš oddych a načerpanie nových síl. Iba u nás nájdete kúpeľnú kolonádu, v ktorej je spolu 8 liečivých minerálnych prameňov. Prírodná liečivá voda a nedotknutá príroda sú naším hlavným bohatstvom, pre ktoré nás vyhľadávajú tisíce domácich a zahraničných klientov.
  penzion hradby
  Poskytujeme komplexnú liečebnú starostlivosť pre dospelých aj detských pacientov a príspevkovú liečbu pre poistencov všetkých zdravotných poisťovní. Samoplatcom ponúkame širokú škálu liečebných, relaxačných, víkendových a wellness pobytov.