Venušine guličky - osvedčená erotická a zdravotná pomôcka

Venušine guličky - stará erotická pomôcka pôvodom z Ázie spája zdravé cvičenie s rozkošou. Užite si dvojnásobne sexuálne vzrušenie a vzrušujúce pocity a to len za 6,99€!

-65%
Venušine guličky - osvedčená erotická a zdravotná pomôcka
Bežná cena:Výška zľavy:Ušetrili ste:
19.9-65%12.91
Toto bola časovo limitovaná akcia.
Akcia už skončila.

Podmienky:

 • Platnosť kupónu je do 31.12.2017.
 • Objednávku je potrebné zrealizovať e-mailom na objednavka.zlava@gmail.com
 • Objednávka je potrebné zrealizovať ihneď po prijatí kupónu.
 • Do objednávky je nutné uviesť číslo a heslo kupónu, produkt, meno, priezvisko, adresu doručenia a telefón.
 • Tovar bude dodaný do 7 dní od vytvorenia objednávky.
 • Kupón zahŕňa:

 • 1 x venušine guličky v ružovej farbe
 • poštovné a balné vrámci Slovenska v cene
 • Kontakt

  Travel Corporation, s. r. o.
  SNP 1040
  019 01 Ilava

  Tel.: +421908 727 602


  Podrobnosti o zľave

  Venušine guličky so zaujímavým spracovaním upútajú už na prvý pohľad. Kombinácia farieb, jemný príjemný materiál, absolútne nehlučné a veľmi diskrétne. Vhodné pre každú ženu.

  2

  Na povrchu nájdete menšie vypuklé hrbolčeky (4 na každej guličke ), vo vnútri guličiek sú zase pre zmenu menšie guličky (pri pohybe vytvárajú vibrácie). Obe guličky sú spojené pevnou stopkou a upevnené na šnúrke (určené na vyberanie z vagíny). Vodeodolná úprava, určená pre ľahké umývanie. Odporúčame používať lubrikačný gél pre jednoduchšie zavádzanie a manipulácii.

  4

  Materiál:

  Kvalitný, nealergénny. Na dotyk potom tvrdý, hladký, uprostred je ohybný. Materiál je celkovo pomerne tvrdý kvôli tomu, aby dobre guličky "vibrovali" - vnútorná kovová gulička musí narážať na steny
  väčšieho obalu, ktorý, keby bol mäkký, nárazy by utlmil.

  3
  5

  Guličky sú tiež zdravotná pomôcka:

  Väčšina ľudí má Venušine guličky zaradené ako erotickú pomôcku, ale málokto vie, že tieto nenápadné guličky dokážu aj pomôcť. Je to vlastne také sympatické 2v1 - navodí svojej nositeľke slastné pocity, a pritom jej ešte nenápadne pomôžu spevniť panvové dno. Nielen že vďaka tomu bude mať ona aj partner väčší pôžitok pri intímnych chvíľkach, ale navyše je to skvelá prevencia proti samovoľnému úniku moču.
  Princíp venušiných guličiek spočíva v tom, že sa pri pohybe rozhýbe tá najmenšia gulička, ktorá potom rozvibruje steny väčšie guľôčky, ktoré spolu s pohybom a dopichávaním na ostatné guľôčky vytvárajú energiu, čím stimulujú vaginálne svalstvo. Ako vedľajší produkt potom vyvolávajú aj príjemné pocity a vzrušenie. Aby mohlo dôjsť k stimulácii, je potrebná nejakého pohybu, napríklad beh, chôdza, jazda na kolieskových korčuliach a podobne.
  Pri stimulácii vaginálneho svalstva dochádza k jeho dráždeniu a ženy sa podvedome snažia guličky vnútri seba udržať. Pri tejto aktivite zatínajú vaginálne svalstvo a svalstvo panvového dna, ktoré týmto spôsobom posilňujú a spevňujú. Výsledkom je potom pevné panvové dno, ktoré toľko ženy potrebujú, aby sa cítili dobre, sebaisto a uvoľnene.
  Ochabnuté panvové dno ženy môže začať trápiť už v priebehu tehotenstva, práve preto lekári zaraďujú medzi základ cvičenie v tehotenstve aj cviky na posilnenie panvového dna. Aj napriek tomu, celý rad žien po pôrode trápi ochabnuté a povolené svalstvo panvového dna, kedy sa stretávajú s nepríjemnými zážitkami pri náhlom kýchnutí a kašli. Tejto slabé inkontinencii sa však dá práve zamedziť s pomocou špeciálnych cvikov - tzv. Kegelových cvikov, ktorých súčasťou je okrem iného aj využitie Venušiných guličiek.

  1

  Technické údaje:
  Príjemný ergonomický tvar a veľkosť pre jednoduché vsunutie
  Regulácia hĺbky zasunutia šnúrkou
  Hypoalergénne - 100 % lekársky silikón
  Vodotesný materiál
  Rozmery: 100 × 37 mm
  Farba - ružová
  Váha: 0,35 kg