Vianočné trhy v Budapešti s najväčším morským akváriom v Strednej Európe

Vianočná Budapešť v čase adventu spojená s návštevou Tropicaria len za 29€/osoba.

-26%
Vianočné trhy v Budapešti s najväčším morským akváriom v Strednej Európe
Bežná cena:Výška zľavy:Ušetrili ste:
39-26%10
Toto bola časovo limitovaná akcia.
Akcia už skončila.

Podmienky:

 • Termín zájazdu: 09.12.2017
 • Počet poukazov na osobu nie je obmedzený.
 • Pred zakúpením vám odporúčame preveriť si obsadenosť termínov e-mailom na info@belmare.sk alebo na tel. č.: 0915 962 706
 • Po prijatí kupónu je potrebné ihneď kontaktovať cestovnú kanceláriu prostredníctvom e-mailu info@belmare.sk - do e-mailu uveďte názov zájazdu a čísla kupónov s heslami.
 • Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne.
 • Kupón zahŕňa:

 • 1-dňový adventný zájazd do Budapešti s návštevou Tropicaria pre 1 osobu
 • autobusová doprava
 • certifikovaný sprievodca zájazdu
 • Nástupné miesta:
 • Spišská Nová Ves - Poprad - Liptovský Mikuláš - Banská Bystrica -Zvolen
 • Za nástupné miesta môže byť účtovaný príplatok 3 - 10 €. Presnejšie informácie o príplatkoch vám poskytnú v CK Belmare, ktorá pobyt poskytuje.
 • V cene nie je zahrnuté:
 • vstup do Tropicaria a oceanária Budapešť: 8,50 € dospelý; 6 € dôchodca nad 65 rokov, študent (4-18 rokov); zdarma dieťa do 4 rokov; ZŤP bez zľavy
 • Dobrovoľné príplatky:
 • príplatok za miestenku v autobuse: 3 € / osoba /hradí sa v autobuse – môžete si prednostne vybrať miesto v autobuse
 • príplatok za cestovné poistenie: 1,70 € / osoba /deň
 • Kontakt


  Cestovná kancelária Belmare - Mária Dugasová
  Letná 47
  052 01 Spišská Nová Ves
  Zobraziť trasu

  Tel.: +421915 962 706

  www.belmare.sk


  Podrobnosti o zľave

  Pozývame Vás navštíviť Budapešť v adventnom období. Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Príchod do Tropicária, ktorého expozície sú situované v modernom obchodnom a zábavnom centre Campona /v rámci prehliadky aj osobné voľno na obed/. Poobede presun do mesta , prehliadka najznámejších pamiatok – Opera, Bazilika sv. Štefana, budova Parlamentu /považuje sa za najväčšiu v celej krajine, predstavuje 100 ročný symbol maďarskej demokracie, má 691 miestností a na jej výzdobe sa podieľali najlepší umelci v krajine/, Reťazový most /najznámejší z 8 mostov, ktoré preklenujú rieku Dunaj a spájajú hornatú Budu a rovinatú Pešť/, Rybárska bašta, odkiaľ je možné uvidieť peknú panorámu mesta, Matyášov chrám, Kráľovský palác. Nádherný výhľad na mesto je aj z pahorku Gellért s Citadelou. Návrat na Slovensko v neskorých nočných hodinách.
  1
  1
  Tropikárium v Budapešti je to najväčšie morské akvárium v Strednej Európe a jeho hlavnou atrakciou je 1,4 mil. litrové akvárium so slanou vodou s 11 metrov dlhým tunelom.
  1
  V tomto akváriu sa nachádzajú až dvojmetrové žraloky hnedé a tigrované dovezených priamo z Floridy. Tieto žraloky patria medzi najnebezpečnejšie žraloky na svete. Vďaka stenám akvária, ktoré sú zhotovené zo špeciálneho 16 cm hrubého nerozbitného panoramatického skla, môžu návštevníci bez obáv obdivovať týchto predátorov spolu a niekoľkými stovkami rôznych druhov farebných rybiek, ktoré si tu spolunažívajú v pokoji.
  1
  Ďalšou špeciálnou atrakciou je dažďový prales, v ktorom návštevníci zažijú skutočnú tropickú búrku. Každú štvrťhodinu začne padať tropický dážď, blýska sa a hrmí. Nad hlavami lietajú pestrofarebné exotické vtáky, poskakujú tu malé hodvábne opičky a lenivo sa tu plazia zelené, červené či žlté hady.
  2
  V Tropikáriu uvidíte aj ďalšie tropické a oceánske živočíchy, chameleóny, obrovské korytnačky, pavúky a škorpióny.
  1
  Budapešť patrí medzi najkrajšie mestá v Európe. Bohatá história mesta ponúka množstvo krásnych kultúrnych a architektonických pamiatok, z toho niektoré sú zapísané aj do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Spoznáte najkrajšiu ulicu Budapešti Andrásiho triedu aj najväčšie námestie Hősok tere (námestie hrdinov). Prejdete aj k Alžbetinmu mostu, pešo sa môžete prejsť po Váci utca k tržnici alebo pešo touto ulicou na opačnej strane prejdete popri krásnych secesných domoch, Vigadó-Redute a vyhliadke na hrad na hlavné vianočné trhy na Námestí Vorosmarty tér, pred slávnou kaviarňou Gerbaud – v predvianočnom období sa jej fasáda zmení na nadrozmerný adventný kalendár a každý deň o 17.00 hod. sa otvorí jedno okno s umeleckým dielom, nájdete tu ponuku umeleckých predmetov i kulinárskych špecialít a niekedy aj vystúpenia folklórnych súborov.
  1