Jarná FLORA Olomouc 2018

Najväčšia a najstaršia záhradnícka výstava v ČR – Významná výstava vôní a farieb: už 39. ročník.

-43%
Jarná FLORA Olomouc 2018
1dní 
16h 
53m 
15s 
Pôvodne: 35€ 19,90 Kúpené: 2x

Podmienky:

 • Termín zájazdu: 28.04.2018 (sobota)
 • Rezerváciu je potrebné poslať do CK na adresu: legiotour@legiotour.sk , kde uvediete Vaše údaje, vybraný termín zájazdu a ako prílohu je potrebné poslať kupón.
 • Kupón zahŕňa:

 • 1 dňový zájazd - Jarná FLORA Olomouc 2018 pre 1 osobu
 • V cene je zahrnuté: preprava luxusným vozidlom značky Mercedes, technický sprievodca v autobuse
 • V cene nie je zahrnuté vstupné:
 • dospelá osoba: 150 CZK
 • V cene nie je zahrnuté – ale odporúčame: poistenie liečebných nákladov v zahraničí – ponúkame uzatvorenie poistenia u nás prostredníctvom poisťovne Union, príp. zabezpečenie poistenia individuálne.
 • Možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu).
 • Kontakt


  Legiotour s.r.o.
  Račianska 33
  831 02 Bratislava
  Zobraziť trasu

  Tel.: +421903 452 900

  www.legiotour.sk


  Podrobnosti o zľave

  FLORA Olomouc 2018 - najväčšia a najstaršia záhradnícka výstava v ČR

  1

  Prežite najkrajší sviatok kvetín a príďte na najväčšiu a najstaršiu záhradnícku výstavu v Čechách, ktorej poslaním je nielen zoznamovať návštevníkov s možnosťou využitia kvetín a zelene ku skrášleniu prostredia v ktorom žijú ale získať aj nové informácie, námety na využitie bohatých estetických zážitkov. V apríli už tradične otvára jarnú etapu výstavy Flora Olomouc, kde v areály Flory a v Smetanových sadoch môžete obdivovať rozkvitnutú krásu jarných kvetín - kvalitných nových odrôd a hybridov.
  111

  Na prehliadku vás pozývajú aj dve botanické záhrady a palmový, kaktusový, subtropický a tropický skleník. V Bezručových sadoch môžete obdivovať expozíciu aromatických a liečivých rastlín. Pre prípad že vás pri prehliadke zmôže únava a potrebujete oddych riešenie je tu. Sprievodný program - sú to napríklad ukážky aranžovania, vystúpenia dychových kapiel, mažoretiek, prehliadka amatérskych folkových skupín. Nechýbajú samozrejme predajné pavilóny so širokým sortimentom kvetín, okrasných drevín, záhradníckych pomôcok. Celková výstavná plocha je 4.395 m2 sa nachádza v Smetanových sadoch v blízkosti historického centra mesta.
  2

  Po návšteve výstavy, ak vám ešte zostane čas, môžete sa pešo presunúť do centra Olomouca, po Prahe druhej najstaršej a najväčšej mestskej pamiatkovej rezervácie v Česku. Horné námestie obkolesené palácovými domami, barokový 35 m vysoký stĺp Najsvätejšej trojice s viac ako 40 sochami a malou vnútornou kaplnkou (UNESCO), renesančná radnica s orlojom, nádherné fontány a krivolaké uličky.
  3

  - jednodňový zájazd do ČR
  - návšteva výstavy a veľtrhu FLORA Olomouc
  - cena je platná pre jednu osobu
  - termín 28.04.2018
  - nástupným miestom je Bratislava