Chcete vyzerať o 10 rokov mladšie?

Ponúkame Vám najmodernejšiu svetovú technológiu v omladzovaní tváre, krku, dekoltu s frakčným laserom CO2.

-33%
Chcete vyzerať o 10 rokov mladšie?
Bežná cena:Výška zľavy:Ušetrili ste:
450-33%150
Toto bola časovo limitovaná akcia.
Akcia už skončila.

Podmienky:

 • Platnosť kupónu do 31.08.2018
 • Po zakúpení kupónu je potrebné urobiť rezerváciu vopred na tel. čísle 0905265558.
 • Pri návšteve je nutné doniesť vytlačený kupón.
 • Zmena rezervácie je možná na tel. čísle 0905265558.
 • Kupón zahŕňa:

 • omladzujúci účinok pleti s frakčným laserom CO2
 • pre všetky dámy aj pánov, za hodinu o 10 rokov mladšia pleť
 • zákrok trvá do 60 minút
 • výsledky po jednom ošetrení
 • Kontakt


  GYNPOL s.r.o.
  Mierové Námestie 863
  019 01 Ilava
  Zobraziť trasu

  Tel.: +421905265558

  www.gynpol.sk


  Podrobnosti o zľave

  Chcete vyzerať o 10 rokov mladšie? Ponúkame Vám najmodernejšiu svetovú technológiu v omladzovaní tváre, krku, dekoltu s výbornými výsledkami odstrániť vrásky, kruhy pod očami, jazvičky po akné, nedokonalosti pleti, pigmentáciu pokožky, vypnúť ochabnutú pleť a znovu prísť k mladej a krásnej pleti jednoducho a rýchlo s frakčným laserom CO2.
  plet
  Drobné vrásky sú vyhladené, pleť je pevnejšia, farebné nerovnosti sú odstránené. V závislosti od intenzity ošetrenia možno pleti dodať mladší vzhľad až o 10 rokov. Efekt je dlhodobý.

  AKO PREBIEHA OŠETRENIE?

  Ambulantný zákrok prebieha po aplikácii lokálnej anestézie. V priebehu zákroku ľahké pálenie, tesne po resurfacingu silnejšie pálenie, ktoré postupne ustupuje, maximálne do 60 minút. Nasledujúce 2-3 dni môže pretrvávať začervenanie a opuch ošetrenej oblasti, na tretí deň začína ošupovanie ošetrenej oblasti, ktoré trvá od 3 do 10 dní, podľa intenzity zákroku. Po ošetrení zóny okolo očí, na očných viečkach, môže opuch viečok pretrvávať až do 5 dní po zákroku.

  Nový CO2 frakčný laser dokáže efektívne ošetriť zrelú pleť – vyhladiť vrásky, spevniť pokožku, odstrániť nerovnosti a pigmentácie. Ide o mierne invazívne ošetrenie, vhodné pre pleť so začínajúcimi ale aj výraznejšími vráskami a nerovnosťami.

  Ošetrenie je mimoriadne efektné pre odstránenie vejárikov okolo očí, vrások na čele či nad hornou perou. Taktiež dokáže významne redukovať jazvy po akné, strie alebo pigmentové škvrny.

  Čo to je frakčný resurfacing?
  Frakčný CO2 laser , počas ambulantného zákroku vysiela svetelné lúče o vlnovej dĺžke ,ktoré prenikajú do kože, tá sa okamžite zmršťuje, čím stimulujú tvorbu nového kolagénu. Počas procedúry laserový lúč odparí časť pokožky a prehrieva tkanivo hlboko pod povrchom, čím spôsobí, že časť pokožky sa odparí, v tomto mieste sa následne vytvorí nový pružný kolagén a v jeho okolí sa remodeluje starý kolagén. Výsledkom je hladká, pružná pokožka s uceleným farebným tónom. Frakčný prístup laserového svetla do pokožky zabezpečí, že iba časť kožného povrchu je ošetrená laserovým svetlom, čo znamená že medzi ošetrenou kožou ostávajú ostrovčeky kože nedotknutej, a tá pomerne rýchlo prerastie cez ošetrenú oblasť, čo výrazne urýchli proces regenerácie.

  Výhody frakčného resurfacingu Variabilné nastavenie intenzity ošetrenia podľa typu pleti.Odstraňuje jemné aj výrazné vrásky a pigmentácie.Výrazný efekt omladenia až o niekoľko rokov.Dlhodobý účinok – 2 až 5 rokov.Rýchlo, intenzívne a mierne invazívne

  Takže, o čo ide? Patríte k ženám, ktoré už nemajú mladistvo vypätú pleť? Trápia vás vejáriky vrások okolo očí, vrásky na čele či medzi obočím, nad hornou perou? Chcete znovu poslať do nenávratna padnuté viečka, jazvy po akné, strie či pigmentové škvrny, alebo jednoducho chcete znovu späť pružnú pleť na tvári, krku, dekolte či bruchu? No a čo je ešte dôležitejšie, nemáte času nazvyš? Tak potom ste to práve vy, čo by ste sa mali zamyslieť nad tým, že je pravý čas na zmenu. Na klinike Gynpol clinic totiž pacientka, ktorá sa rozhodne omladiť svoj zovňajšok prostredníctvom CO2 frakčného resurfacingového lasera, strávi necelú hodinku a po zákroku odchádza len s načervenavou a pripuchnutou pokožkou, ktorá po 2 – 3 dňoch odčervenie a odpuchne. Pokožka sa počas nasledujúcich dní olúpe a po troch až piatich dňoch od začiatku zákroku už dokonca možno používať make-up a predovšetkým vidieť neprehliadnuteľné výsledky. Maximálny rekonvalescenčný čas pre tvár treba rátať 10 až 14 dní. Pritom účinok laserového ošetrenia je dlhodobý, dokonca s pribúdajúcimi mesiacmi sú vďaka uvoľňujúcemu sa kolagénu výsledky ešte výraznejšie. Ak sa podarí omladiť pleť o 5 rokov, účinok pretrváva približne 5 rokov. Samozrejme zákrok možno previesť aj menej invazívne, vtedy je doba hojenia kratšia, efekt menší a počet sedení treba opakovať. Všetko závisí od dohody medzi pacientom a lekárom.

  Starostlivosť po zákroku
  Ihneď po zákroku aplikovať ľadové obklady cca 10 minút, a potom ďalšie 3 - 4 dni nanášať 2x denne krém. Po dobu 3 - 4 týždňov používať krém s ochranným faktorom 50+. Po dobu 4 – 8 týždňov nevystavovať kožu priamemu slnku (opaľovanie).

  Kontraindikácie frakčného laserového resurfacingu
  - tehotenstvo
  - podozrenie na malígny kožný nádor
  - herpes simplex
  - užívanie isotretinoinu (Roaccutane), sklon k patologickému hojeniu rán (keloidy)
  - možné miesta ošetreniaTVÁR - čelo, líca, brada, krk, dekolt.

  plet
  Všetky estetické zákroky vykonáva MUDr. Piotr Petrykowski

  Vzdelanie: Lekárska fakulta Univerzity Komenského Bratislava
  Atestácia: Univerzitná nemocnica Bratislava Kramáre
  Licencia:
  - špecializácia v odbore gynekológia a pôrodníctvo
  - certifikát na výkon ultrazvukových vyšetrení v gynekológii a pôrodníctve
  - Platinium Certificate Laser Training Department Florence, Italy prof. Paolo Bonan
  MUDr.Piotr Petrykowski