Odstránenie strií frakčným laserom CO2

Neželaná „ozdoba“, ktorá zostane po tehotenstve nejednej z nás. Leto sa blíži a Vám zostali popôrodné strie? Chcete byť FIT do plaviek? Máme pre Vás okamžité riešenie.

-67%
Odstránenie strií frakčným laserom CO2
Bežná cena:Výška zľavy:Ušetrili ste:
150-67%100
Toto bola časovo limitovaná akcia.
Akcia už skončila.

Podmienky:

 • Platnosť kupónu do 31.08.2018
 • Po zakúpení kupónu je potrebné urobiť rezerváciu vopred na tel. čísle 0905265558.
 • Pri návšteve je nutné doniesť vytlačený kupón.
 • Zmena rezervácie je možná na tel. čísle 0905265558.
 • Kupón zahŕňa:

 • odstránenie strií frakčným laserom CO2
 • Kontakt


  GYNPOL s.r.o.
  Mierové Námestie 863
  019 01 Ilava
  Zobraziť trasu

  Tel.: +421905265558

  www.gynpol.sk


  Podrobnosti o zľave

  Neželaná „ozdoba“, ktorá zostane po tehotenstve nejednej z nás. Často nejde len o kozmetický problém, ale hlavne estetický, psychologický. Dá sa s tým vôbec niečo robiť? Zisťovali sme pre vás... Tehotenstvo znamená pre telo rad niekoľkých dôležitých a závažných zmien – jedným z nich je aj naťahovanie kože dôsledkom rastúceho a zväčšujúceho bruška. Nie je preto žiadnou výnimkou, že sa strie objavia na tých partiách tela, kde je pokožka najviac namáhaná – na brušku, stehnách, prsiach, bokoch...
  strie
  ČO SÚ PRESNE STRIE?
  Spočiatku strie vyzerajú ako červenofialové či modrasté jazvičky rôznej veľkosti, postupom času zosvetlejú do porcelánovobielej farby. Zostávajú však naďalej viditeľné. Dôvody ich vzniku môžu byť dva: mechanické napätie vznikajúce v dôsledku trvalého, stále sa zvyšujúceho napínania pokožky pri rýchlom raste alebo priberaní na váhe, teda ide o porušenie kolagénových vlákien pokožky. Druhou príčinou sú náhle a výrazné hormonálne zmeny. Zvýšená hladina steroidných hormónov obmedzuje produkciu kolagénu a elastínu, tým dochádza k zníženiu pružnosti spojivového tkaniva a vzniku tejto nepeknej „ozdoby“. Strie trápia až 70% žien počas tehotenstva, alebo po pôrode.
  Mamičkám sa objavujú najčastejšie na bruchu, na prsiach, stehnách a bokoch. Dobrá správa je, že strií sa dá čiastočne, no viditeľne zbaviť prirodzenou cestou alebo lekárskym zásahom. Stria sa dokáže stratiť po pôrode tak, že sa trochu stiahne a stratí farbu. Na jej odstránenie pomáha i masáž a kvalitné ošetrovanie pokožky.
  strie
  Podľa odborníkov sa strie objavia v priebehu tehotenstva minimálne u 80-tich percent žien. U mnohých začnú vznikať už v prvom trimestri. Problémovými partiami sú brucho, prsia, stehná a zadok. Ako zmierniť strie po pôrode?
  Strie sú v podstate jazvy, ktoré vznikajú v dôsledku porušenia strednej vrstvy kože. U tehotných žien sa vyskytujú najmä na rastúcom brušku. Spočiatku sú červené, fialové a postupne sa ich farba mení do bieleho až strieborného odtieňa. Ak sa strie objavili aj na vašom tele, môžete sa ich zbaviť alebo aspoň ich výskyt zmierniť.

  Ako na to?
  Terapia frakčným laserom CO2 je tou najlepšou voľbou, vyhladzuje povrch kože. Impluzy laseru vypúšťajú do kože tepelnú energiu až ku kolagénovým vláknam, ktoré sa prehrejú a zmrštia. Koža sa tak napne a strie sa stiahnu, “ vysvetľuje MUDr. Peter Petrykowski vynikajúci odborník. Pomôže Vám zbaviť sa strií a vy môžete byť zasa šťastné.
  strie
  Všetky estetické zákroky vykonáva MUDr. Piotr Petrykowski

  Vzdelanie: Lekárska fakulta Univerzity Komenského Bratislava
  Atestácia: Univerzitná nemocnica Bratislava Kramáre
  Licencia:
  - špecializácia v odbore gynekológia a pôrodníctvo
  - certifikát na výkon ultrazvukových vyšetrení v gynekológii a pôrodníctve
  - Platinium Certificate Laser Training Department Florence, Italy prof. Paolo Bonan
  doktor