Arganové sérum ARGAN DE LUXE

Doprajte si kvalitné arganové sérum pre vlasy a pleť. Profesionálna kozmetika ARGAN DE LUXE už od 7,90€.

-56%
Arganové sérum ARGAN DE LUXE
Bežná cena:Výška zľavy:Ušetrili ste:
17.9-56%10
Toto bola časovo limitovaná akcia.
Akcia už skončila.

Podmienky:

 • Pri objednávke je potrebné vyplniť adresu doručenia.
 • Počet kupónov na jednu osobu je neobmedzený.
 • Po prijatí úhrady Vám tovar automaticky odošleme na Vašu doručovaciu adresu najneskôr do 10 pracovných dní.
 • Poštovné a balné v sume 2€ Vám bude automaticky pripočítane k objednávke.
 • Kupón zahŕňa:

 • 1.variant - arganové sérum ARGAN DE LUXE 100 ml. s dátumom spotreby do 1.1.2019 v cene 7,90€
 • 2. variant - arganové sérum ARGAN DE LUXE 100 ml. s dátumom spotreby do 08.01.2020 v cene 10,90€
 • Kontakt

  ML - VIA s.r.o.
  Centrum 29/34
  017 01 Považská Bystrica

  Tel.: +421948 558 809


  Podrobnosti o zľave

  Argan De Luxe Oil Hair & Body Serum (100ml) - Exkluzívne sérum na báze arganového oleja pre starostlivosť o vlasy a telo

  Argan sérum z exkluzívnej rady Argan de Luxe je unikátne sérum založené na arganovom oleji s miernou a veľmi príjemnou arómou a ľahkou zlatou konzistenciou.
  Pre výrobu arganového oleja de Luxe sa používajú iba selektívne vybrané arganové zrná z oblasti Souss medzi Agadir a Marakés v juhozápadnej časti Maroka. Tieto zrná sú potom drvené a ručne tvarované, aby si udržali čo najviac neoceniteľných vlastností.
  Argan de Luxe olej je dodávaný v tmavých priehľadných sklenených nádobách a ukončené špeciálne presným aplikátorom na uľahčenie použitia kozmetiky. Jedným stlačením aplikátora požijete cca 0,5 ml oleja.
  Arganový olej de Luxe na rozdiel od čistého, obsahuje vysoko kvalitné oleje s pridaním jemnej vône a špeciálne kremové zlúčeniny, ktoré sú úplne neutrálne pre pokožku, ktoré majú lepší vplyv na použitie kozmetiky .
  argan de luxe
  Vlastnosti:
  Argan de Luxe obsahuje viac ako 80% nenasýtených mastných kyselín, vrátane asi 40% kyseliny olejovej a kyseliny linolovej (Omega 6). Omega 6 je jedným z najdôležitejších zložiek arganového oleja, pretože chráni a regeneruje pokožku. Argan de Luxe je tiež bohatý na vitamín E. Vitamín E obsiahnutý v sére zabezpečuje bunkové membrány pred oxidáciou lipidov a tým spomaľuje proces starnutia pokožky.
  Argan de luxe má mnoho prospešných vlastností:
  - lieči akné
  - posilňuje imunitu
  - zmierňuje stárnutie
  - zabraňuje vysušeniu pokožky
  - zmierňuje príznaky alergie
  - má protizápalové vlastnosti
  argan de luxe
  Obsahuje tiež prírodné látky na ošetrovanie pokožky pred a po opaľovaní. Tiež dobre funguje na vyhladenie jaziev a urýchľuje ich regeneráciu .
  Sérum Argan de Luxe je ideálne pre pleť celulitídy - eliminuje "pomarančovú kôru" a zabraňuje jej opakovaniu.
  Použitie:
  Sérum Argan de Luxe sa odporúča najmä pre starostlivosť o zrelú pokožku, so známkami starnutia, ktoré vyžadujú regeneráciu a posilnenie lipidovej bariéry a na podráždenú a poškodenú pokožku.
  Sérum funguje veľmi dobre proti celulitíde, pretože výrazne znižuje "pomarančovú kôru" a zabraňuje jej opakovaniu. Pri bežnom používaní sa pokožka stáva hladšia a pružnejšia.
  Je ideálny na liečbu popálenín, pretože urýchľuje hojenie rán a tiež aj v prípade jaziev. Najlepším efektom sú čerstvé jazvy, ktoré sa práve vytvorili. V takýchto prípadoch môže sérum takmer úplne odstrániť účinky poškodenej kože.
  Argan de Luxe sérum sa môže používať aj pri starostlivosti o vlasy - uľahčuje česanie, vyhladzuje stonku, vlasy sú jemné a príjemné na dotyk.